Javna obrane teme doktorskog rada naslova „Polimorfizam 4G/5G promotora i izražaj gena SERPINE1 u primarnoj i sekundarnoj mijelofibrozi“ Katarine Marije Glick, mag. med. lab. dijagn., polaznice doktorskog studija Molekularne bioznanosti održat će se u ponedjeljak 6. svibnja 2024. godine, u dvorani III. krila Instituta Ruđer Bošković u Zagrebu (Bijenička 54) i hibridno putem platforme Microsoft Teams, s početkom u 10,00 sati. Mentori doktorskog rada su mentor 1, prof. dr. sc. Rajko Kušec, redoviti profesor Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, i mentorica 2, prof. dr. sc. Mariastefania Antica, znanstvena savjetnica u trajnom izboru Instituta Ruđer Bošković i naslovna redovita profesorica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Povjerenstvo za prihvaćanje teme doktorskog rada:
  1. doc. dr. sc. Petar Ozretić, viši znanstveni suradnik Instituta Ruđer Bošković i naslovni docent Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, predsjednik;
  2. izv. prof. dr. sc. Mario Štefanić, izvanredni profesor Medicinskog fakulteta Osijek Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, član;
  3. doc. dr. sc. Mirjana Suver Stević, naslovna docentica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, član.