Poštovani i dragi kolege nastavnici i nastavnice, suradnici i suradnice, kao i svi oni koji su prethodnih 18 godina radili samnom na doktorskom studiju Molekularne bioznanosti!
Poštovani studenti i studentice, alumni i alumne Molekularnih bioznanosti!
Ovim putem svima vama želim, od srca, zahvaliti na doprinosu u nastojanju da se ovaj studij uspostavi, razvije i etablira kao značajno izvorište poslijediplomskog obrazovanja u području molekularnih bioznanosti što je i kod nas i u svijetu zahtjevno interdisciplinarno područje znanosti u kojem se događaju, ali i dalje očekuju veliki iskoraci s ciljem boljitka cjelokupne društvene zajednice. Odlukom Senata Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, 13. lipnja 2023. godine držana je konstituirajuća sjednica Vijeća za interdisciplinarne doktorske studije u novom sazivu, te je na istoj sjednici prof.dr.sc. Martina Smolić imenovana za voditeljicu interdisciplinarnog doktorskog studija Molekularne bioznanosti čime je prestao mandat dosadašnjem vodstvu studija Molekularne bioznanosti izabranom po prijašnjim propisima. Novom vodstvu studija želim uspjeh u radu i vjerujem da će njihova vizija napretka studija Molekularnih bioznanosti unaprijediti do sada postignuto. Aktualnim nastavnicima i nastavnicama želim uspješan nastavak rada, a studentima i studenticama ustrajnost i nepokolebljivost na putu do željenog cilja, doktorata znanosti.
Hvala svima!
S poštovanjem