Javna obrana doktorskog rada naslova „Povezanost ekspresije i mutacijskog statusa gena TP53 sa značajkama karcinoma bubrega“, Marijane Knezović Florijan, dr. med., polaznice doktorskog studija Molekularne bioznanosti održat će se 28. listopada 2024. u dvorani 3. krila Instituta Ruđer Bošković  s početkom u 11,00 sati.
Doktorski rad izrađen je pod mentorstvom  doc. dr. sc. Nede Slade, znanstvene savjetnice Instituta Ruđer Bošković u Zagrebu i naslovne docentice Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, mentorice 1, i doc. dr. sc. Nikole Raguž-Lučić, docenta Fakulteta za dentalnu medicinu i zdravstvo Osijek Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, mentora 2.
Povjerenstvo za javnu obranu doktorskog rada:
  1. izv. prof. dr. sc. Maja Herak Bosnar, znanstvena savjetnica Instituta Ruđer Bošković u trajnom izboru  i naslovna izvanredna profesorica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, predsjednica;
  2. izv. prof. dr. sc. Mario Štefanić, izvanredni profesor Medicinskog fakulteta Osijek Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, član;
  3. dr. sc. Mladen Paradžik, znanstveni suradnik Instituta Ruđer Bošković, član;
  4. doc. dr. sc. Dragomira Majhen, znanstvena suradnica Instituta Ruđer Bošković i naslovni docent Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, zamjena člana;
  5. doc. dr. sc. Ana Čipak Gašparović, viša znanstvena suradnica Instituta Ruđer Bošković  i naslovni docent Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, zamjena člana.