Javna obrana teme doktorskog rada naslova „Utjecaj okolišnih čimbenika na strukturne varijacije genoma“ Ivana Pokrovca, mag. pharm., održat će se u srijedu, 20. ožujka 2024. godine u Dvorani 3. krila  Instituta Ruđer Bošković u Zagrebu s početkom u 13,30 sati.
Povjerenstvo za prihvaćanje teme doktorskog rada:
  1. izv. prof. dr. sc. Lidija Kalinić, izvanredna profesorica Odjela za biologiju Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, predsjednica;
  2. izv. prof. dr. sc. Anamarija Štambuk, izvanredna profesorica Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, član;
  3. dr. sc. Tomislav Domazet-Lošo, viši znanstveni suradnik Instituta Ruđer Bošković u Zagrebu, član;
  4. dr. sc. Branka Bruvo Mađarić, viša znanstvena suradnica Instituta Ruđer Bošković u Zagrebu, zamjena člana.
Mentorica doktorskog rada: dr. sc. Željka Pezer Sakač, znanstvena suradnica Instituta Ruđer Bošković u Zagrebu.