POZIV NA JAVNU OBRANU DOKTORSKOG RADA

Javna obrana doktorskog rada  naslova „Utjecaj olanzapina i risperidona na trombocitne i metaboličke pokazatelje u ispitanika oboljelih od shizofrenije“ Jasminke Bektić Hodžić, mag. med. techn., polaznice poslijediplomskog interdisciplinarnog sveučilišnog studija Molekularne bioznanosti održat će 19. siječnja 2023. godine u dvorani III. krila Instituta Ruđer Bošković u Zagrebu, Bijenička cesta 54, Zagreb s početkom u 13.00 sati.

Povjerenstvo za javnu obranu doktorskog rada:

1. naslovna izv. prof. prim. dr. sc. Suzana Uzun, specijalistica psihijatrije Klinike za psihijatriju Vrapče, predsjednica;
  2. naslovna izv. prof. dr. sc. Marina Šagud, specijalistica psihijatrije Klinike za psihijatriju i psihološku medicinu KBC-Zagreb, član;
  3. naslovna doc. dr. sc. Gordana Nedić Erjavec, znanstvena suradnica Instituta Ruđer Bošković u Zagrebu, član;
  4. naslovna doc. dr. sc. Matea Nikolac Perković, znanstvena suradnica Instituta Ruđer Bošković u Zagrebu, zamjena člana.

Doktorski rad dostupan je od 9. prosinca 2022. godine na web stranici poslijediplomskog studija možete pogledati ovdje. (PDF)

Predsjednica Povjerenstva

izv. prof. prim. dr. sc. Suzana Uzun