Pozivamo Vas na online radionicu Upravljanje karijerom (mladih) znanstvenika koja će se održati 18.veljače 2022. (petak) od 9 do 13 h putem platforme Zoom.

Radionicu organizira Agencija za znanost i visoko obrazovanje, a vodi je doc.dr. sc. Ana Jakopec s Odsjeka za psihologiju Filozofskoga Fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Program je namijenjen primarno mladim znanstvenicima (asistentima, doktorandima, poslijedoktorandima) ali i karijernim savjetnicima koji rade s ovom ciljnom skupinom djelatnika visokih učilišta. Razgovarat će se o karijernom putu sveuÄ iliĹĄnog nastavnika, nastavnim i znanstveno-istraživačkim kompetencijama mladih znanstvenika, izradi individualnog razvojnog plana i drugim temama. Stoga Vas ljubazno molimo da poziv proslijedite navedenim ciljnim skupinama i zainteresiranim djelatnicima Vašeg visokog učilišta.

Za sudjelovanje se potrebno prijaviti do 16. veljače do 16 h na poveznici OVDJE

Svi prijavljeni sudionici zaprimit će Zoom poveznicu dan prije online radionice putem koje će se moći uključiti u skup.

Sudjelovanje je besplatno za sve sudionike, a program se ovdje (PDF).